Nuo 2016 m. kviečia vaikus ir suaugusius susipažinti su šiuolaikiniu baletu ir šiuolaikiniu šokiu.

  Mokykloje siekiame, kad kiekvienas saugioje ir šiltoje aplinkoje tobulėtų individualiu ritmu ir pajustų šokio keliamą džiaugsmą ir naudą.  

Mokykloje mokosi vaikai, jaunuoliai ir suaugusieji. Jauniausieji mokiniai nuo 3 metų amžiaus šoka „Žaidžiame baletą” programoje. Vaikai nuo 5 metų amžiaus mokosi akademinėse šiuolaikinio baleto klasėse. 

 Pamokų metu šokėjai susipažįsta su šiuolaikinio baleto, klasikinio baleto ir modernaus šokio stiliais. Taip pat vyksta gimnastikos, ritmikos, aktoriaus meistriškumo, improvizacijos, grimo, kūno formavimo pamokos.  

Nedidelis šokėjų skaičius klasėse leidžia mokytojui skirti individualų dėmesį kiekvieną pamoką. Pagarbus santykis tarp šokėjų, tėvelių, mokytojų ir administracijos kuria šiltą mokyklos bendruomenę, kurioje kiekvienas jos narys jaučiasi priimtas ir gerbiamas. Šiltoje ir saugioje aplinkoje šokėjai noriai mokosi, pažįsta save, įveikia scenos ir kitas baimes.

 

Ugdymas

Individualus. Pagarbus. Visuminis.

Šokėjai yra ugdomi, atsižvelgiant į skirtingus fizinius ypatumus bei asmenines savybes. Mokykloje siekiama kiekvienam sudaryti sąlygas augti ir mokytis pagal jo galimybes ir ritmą. Tad, mokiniai nevertinami pažymiais, nelyginami vieni su kitais, nes svarbu individuali pažanga.

Kuriama aplinka, kuri neskatintų prisitaikymo, kurioje kiekvienas būtų mylimas ir gerbiamas toks, koks yra. Mokyklos bendruomenėje skatiname pagarbą sau, kitiems bei supančiam pasauliui, savo praeičiai ir ateičiai.

Kad kiekvienas vaikas užaugtų harmoninga asmenybė, mokytojai, šalia choreografinio lavinimo, ypač daug dėmesio skiria socialiniams įgūdžiams ir psichologinės gerovės puoselėjimui. Ugdyme derinami įvairūs metodai, atliepiantys  fizinius, emocinius ir protinius poreikius.  

Siekiame neapsiriboti vien šokio technikos mokymu, bet ir ugdyti laisvas, drąsias, kuriančias bei mylinčias šokį asmenybes.    

Vaganovos baleto metodika

Mokomasi pagal laiko patikrintą  A. Vaganovos baleto metodiką, vieną iš stipriausių baleto mokyklų. Metodikos pagalba skatinama, kad kūnas judėtų  maksimalia amplitude ir būtų apsaugotas nuo traumų. 

Progresyvaus baleto metodika

Į mokymosi programą integruota Progresyvaus baleto sistema (Progressing Ballet Technique). Inovatyvi metodika leidžia saugiai įsisąvinti baleto techniką bei suformuoti „raumenų atmintį”. O naudojamos pagalbinės mokymosi priemonės (kamuoliai, pasipriešinimo juostos) baleto pamokai suteikia ne tik daugiau galimybių, bet ir žaismingumo.

Viktorija Kirilovaitė

VŠBM mokyklos įkūrėja, šiuolaikinio baleto mokytoja.

Mokytojai

Mylintis savo darbą. Nuolatos tobulėjantys.

Mokytojai padeda vaikams atskleisti savo talentus, mokina vaikus baleto technikos meno, įkvėpia vaikus pamilti šokį, skatina jų kūrybiškumą, suteikia galimybę pajausti džiaugsmą šokant. Mokytojai ugdo kultūringą ir meniškai išsilavinusią asmenybę. 

Siekiame glaudaus ir šilto tarpusavio ryšio tarp mokytojo, mokinio ir jo tėvelio. Tad skatiname vaikus ir tėvelius diskutuoti visais rūpymais klausimais, kad mokymosi procesas vyktų kuo efektyviau.  

Mokytojai ne tik moko, bet ir mokosi.