DIENOS STOVYKLA VILNIUJE

 „VASARA SU ŠOKIU

Kviečiame visas mylinčias šokį ar norinčias susipažinti su šiuolaikinio baleto menu šokėjas  (6-14 m.) į išskirtinę vasaros dienos stovyklą kiekvieną vasarą.
Pažadame šiuolaikinio baleto, šiuolaikinio šokio ir kitas šokio pamokas, įdomiąsias tik mergaitėms skirtas pamokas apie fizinę ir psichinę sveikatą, baigiamąjį koncertą, būrį draugų ir nepamirštamas vasaros akimirkas.

DALYVIŲ AMŽIUS – 6-14 m. 
Maksimalus stovyklautojų skaičius grupėje – 15 šokėjų. Į grupes mergaitės ir merginos skirstomos pagal amžių.

PAMAINOS

 • I pamaina – 2022.06.27-2022.07.01 skirta 6-12 m. vaikams
 • II pamaina – 2022.07.11-2022.07.15 skirta 9-14 m. vaikams

KAINA – 159 Eur/1 žm. apmokant iki birželio 19 d. 

200 Eur/1 žm. mokant po birželio 19 d. Taikome nuolaidas jautresnėje socialinėje situacijoje esančioms šeimoms bei ukrainiečiams. Dalį stovyklos kainos dengia Vilniaus miesto savivaldybė.

VIETA – Vilniaus šiuolaikinio baleto mokykla Laisvės pr. 58, 05120 Vilnius. Pietausime kavinėje Vilniaus Gurmanas.

Stovyklos programoje :

 1. Šiuolaikinis baletas
 2. Gimnastika
 3. Šiuolaikinis šokis
 4. Improvizacija
 5. Drama
 6. Liaudies šokis
 7. Šokio istorija, teorija ir įdomioji praktika
 8. “Psichinės ir fizinės sveikatos” pamokos
 9. Baigiamasis koncertas

Stovyklos pamokos bus orientuotos į fizinį šokėjo parengimą bei šokio įgūdžių lavinimą. Įgytos žinios ir įgūdžiai stovyklos metu, ateityje pravers šokio pamokose bei rengiantis dalyvavimui įvairiuose šokio konkursuose.

Stovyklautojus maitiname tris kartus per dieną: priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vanduo neribotai. Maitinimas subalansuotas pagal švietimo įstaigų reikalavimus ir dietologų rekomendacijas, maistas kasdien šviežias ir maistingas.

Kiekvieną dieną vaikai valgys šiltus pietus (sriuba, karštas patiekalas, daržovės) bei užkandžius (vaisiai, daržovių lazdelės, trapučiai, jogurtas).

Registracijos metu prašome pateikti visą informaciją dėl maisto netoleravimo, specialių poreikių, alergijų ir kt. Į visus apribojimus atsižvelgiame sudarydami meniu.

Prašome tėvus raštu (arba skaitmeninėmis priemonėmis, kaip el. laišku) informuoti stovyklos organizatorius ir/ar vadovus, kas pasiims vaikus iš stovyklos. Tokia pati tvarka galioja ir atvejais, kai vaikai savarankiškai išvyksta iš stovyklos.

Stovyklos trukmė – 5 darbo dienos, nuo 9 iki 17 val. Stovyklos programoje yra numatytas atvykimo (9:00-9:30) ir išvykimo (16:30-17:00) laikas. 

Vaikų skaičius stovykloje yra ribotas. Vykdydami užsiėmimus laikysimės tuo metu galiojančių operacijų vadovo nustatytų visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygų.

Vaikai stovyklos metu Vilniaus šiuolaikinio baleto mokyklos iniciatyva nebus testuojami. 

Atsiradus nenumatytoms sąlygoms dėl veiklos apribojimų ar draudimų susijusių su COVID-19, dėl kurių stovykla galėtų neįvykti, sumokėta stovyklos kaina dalyviui bus grąžinama per  14  darbo dienas nuo oficialaus stovyklos atšaukimo datos.