Šiuolaikinis baletas

Contemporary ballet

Šokio stilius be ribų ir rėmų! Čia leidžiama jaustis ir judėti laisvai įvairaus amžiaus, svorio, fizinio pasiruošimo žmonėms. Šokio stilius į kurį sutelpa baleto žingsneliai, gimnastikos triukai bei nenutrūkstami kūno judėjimo ieškojimai. 

Pamokose susipažįstama ne tik su šiuolaikinio, klasikinio ir džiazinio šokio technikomis bet ir apjungiamos Fitness ir Pilates sistemos.  Šiuolaikiniame balete svarbu ne tik atliekami judesiai, technika, bet ir emocijos, išgyvenimai, artistiškumas.

Kiekvienas užsiėmimas prasideda lėtu apšilimu, padedančiu stiprinti giliuosius raumenis, vėliau pereina į centre atliekamas šokio kombinacijas, leidžiančias tyrinėti ir lavinti kūno amplitudes. Šokio pamokos nenuspėjamos, tad tikrai neleis nuobodžiauti.

Visada svajojai padaryti špagatą? Užlipti ant scenos? Nori užsimiršti nuo kasdieninių problemų ir sumažinti stresą? Sieki papildyti facebook ir instagram profilį netradicinėmis nuotraukomis? O gal su šypsena nori pagerinti raumenų tonusą? Prisijunk!

Be ribų ir rėmų!

Kiekvienas žmogus randa savo kūno išraišką nepriklausomai nuo patirties!

Siekiame, kad kiekvienas saugioje ir šiltoje aplinkoje tobulėtų individualiu ritmu ir pajustų šokio keliamą džiaugsmą ir naudą.