MŪSŲ RENGINIAI

Kalėdinis rečitalis

Kiekvieno jaunojo šokėjo tikslas – sėkmė. Tai gali būti sėkmingai išmokti šokio žingsneliai, muzikaliai atliktas šokis arba sėkmingas pasirodymas scenoje pilnoje žiūrovų. VŠBM mokymosi programą organizuoja taip, kad jaunieji šokėjai galėtų patirti visas šias dalis.

Jaunųjų baleto artistų Kalėdinis rečitalis - tai kasmetinė Vilniaus šiuolaikinio baleto mokyklos bendruomenės šventė. Šv. Kalėdų laikotarpyje įveikiame scenos baimę, mokomės scenos etikos ir džiaugiamės pirmaisiais išėjimais į sceną ar pirmosiomis debiutinėmis choreografijomis. Juk kaip sakė scenos menininkas C. Stellato: "Spektaklis – tai gyvenimo patirtis, dėl jo tampame kažkuo kitu".

Spektaklis – tai gyvenimo patirtis, dėl jo tampame kažkuo kitu“

Fotosesijos

Tai galimybė kartu su mokytojų ir fotografų pagalba įamžinti balerinos tobulėjimą, augimą ir judesį. O juk fotosesijos kadrai išlieka ne tik atmintyje, o ir Jūsų albumuose

Mamyčių diena

Mamyčių diena - mokyklos organizuojama iniciatyva, kurioje mergaitės kartu su savo mamytėmis dalyvauja pamokoje - susipažįsta ne tik su baleto menu, bet ir pasidalija geromis emocijomis ir stiprina tarpusavio ryšį.

Atviros pamokos

Du kartus per mokslo metus tėveliai kviečiami į baleto sales ir jose vykstančias atviras pamokas, kuriose gali įvertinti šokėjos fizinį ir emocinį tobulėjimą, mokytojos ir mokinio ryšį pamokos metu bei pasidžiaugti visu klasės darbu.

Koncertinė veikla

Kiekvienam šokėjui scena - neatsiejama gyvenimo dalis. Tad kiekvienas išėjimas į sceną - jaudulys, susikaupimas, pamoka ir nepamirštama gyvenimo patirtis.

Baigiamasis koncertas

Baigiamasis koncertas - kasmetinis mokslo metų pabaigoje visus suburiantis renginys, kuriame negailime plojimų, šypsenų ir puikių šokių. Čia susirenka draugai, tėveliai bei kiti artimieji nuoširdžiai palaikantys savo šokėjus. Tai puiki vieta ir laikas mūsų šokėjams parodyti savo žinias bei drąsą. O baigiantiems pradinio ar pagrindinio choreografinio ugdymo programą įgyti pažymėjimus bei kartu su visa bendruomene pasidžiaugti scenoje už ilgą nueitą kelią.

Didžioji scena tampa tikra, šilta ir kiekvienam mokyklos šokėjui pasiekiama