Šokio klasės

Deriname klasikinio baleto (Agripin Jakovlevn Vaganova) bei progresyvaus baleto (Marie Walton-Mahon) mokymo(si) metodikas.

Siekiame neapsiriboti vien šokio technikos mokymu, bet ir ugdyti laisvas, drąsias, kuriančias bei mylinčias šokį asmenybes. Tad šokio pamokose šalia choreografinio ugdymo didelį dėmesį skiriame vaikų emocinių ir socialinių kompetencijų ugdymuisi.

ŽAIDŽIAME BALETĄ

3-4 m. vaikams skirtos žaismingos šokių pamokos, paremtos baleto, meninės gimnastikos judesiais, ritmikos pratimais ir judesio žaidimais.

PARENGIAMOJI KLASĖ

5-6 m. vaikams skirtos šiuolaikinio baleto pamokos, kurių metu susipažįstama su baleto technikos pagrindais.

ŠIUOLAIKINIO BALETO KLASĖS

7-15 m. vaikams skirta choreografinio mokymosi programa (1-7 klasės), kurioje integruota gausi koncertinė veikla.

Pasirenkamosios pamokos

1-7 klasių mokiniai šalia šiuolaikinio baleto pamokų renkasi choreografinį ugdymą papildančias pamokas.

Pasirenkamosios pamokos papildo ir palengvina šiuolaikinio baleto programą bei suteikia daugiau galimybių atsiskleisti šokėjo fizinėms ir emocinėms galimybėms.

Progresyvus baletas

PBT pamokos gilinančios ir stiprinančios šokėjo techniką. Saugiai ir smagiai, pasitelkiant kamuolius ar kitą inventorių, stiprinami vidiniai ir išoriniai raumenys formuojama kūno atmintis.

Šokėjo fizinis pasirengimas

Barre à Terre - (pranc. atrama ant grindų) vidinių ir išorinių raumenų stiprinimo pratimai, siekiant taisyklingos laikysenos ir stovėsenos formavimo, raumenų tonuso. Į pamokų programą įtrauktas ir akrobatinių judesių lavinimas.

Choreografija-kūrybiniai darbai

Pasitelkiant skirtingas improvizacijos technikas, daug dėmesio skiriama kūno galimybių tyrinėjimui ir taikymui šokyje, jaučiant save ir šokio partnerį. Skatinamas kūrybiškumas, tad pačių šokėjų sukurtos šokio kombinacijos integruojamos į koncertinę šokio choreografiją.

a couple of people that are dancing on a stage
a couple of people that are dancing on a stage
Puantų pamoka

Puantų (specialių baleto batelių su pakietintu pagrindu, skirtų stovėti ant pirštų galų) technikos pamokos, skirtos mergaitėms nuo 9 m. amžiaus, įgijusioms baleto technikos pagrindus.

pair of brown ballerina shoes
pair of brown ballerina shoes
Šiuolaikinis šokis

Susipažįstama su šiuolaikinio šokio technikos pagrindais, atveriančiais plačias saviraiškos galimybes kuriantiems ir šokantiems.

Teatro ir judesio pamoka

Aktoriaus meistriškumo pamokos, kurių metu skatinama atskleisti savo individualumą, išlaisvinti kūrybines fantazijas, drąsiai kurti ir pasirodyti žiūrovui. Mokslo metų eigoje kuriami etiudai ir spektakliai.